گزارش تصويري


نواختن زنگ انقلاب در کهک بازدید از روستای سیرو غبار روبی گلزار شهدای فردو

ادارات و سازمان هاي استان
اوقات شرعي
اخبار > افتتاح اولین سینما سیار کشور در بخش کهک


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح اولین سینما سیار کشور در بخش کهک

هم زمان با اجرای طرح سلام سینما ، از اولین دستگاه سینمای دیجیتال سیار در شهر کهک قم با حضور سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم، جمعی از مردم و مسئولان بخش کهک و اهالی فرهنگ و هنر استان قم رونمایی شد.
بخشدار کهک  در این آیین گفت: امیدواریم که اجرای این کار فرهنگی در بخش کهک با استقبال خوب اهالی این بخش همراه باشد تا شاهد استمرار و تداوم این برنامه در بخش کهک باشیم.
ابوالفضل خوبرو، با تقدیر و سپاسگزاری از همکاری نهادهایی که در اجرای طرح ملی سلام سینما در این شهر همکاری و مشارکت داشته اند، اظهار کرد: تلاش می کنیم، در این طرح فیلم های روز سینمای ایران به نمایش درآید.
وی با تاکید بر تلاش همگان در ارتقای فرهنگ عمومی بخش کهک خواستار همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و سایر نهادهای فرهنگی در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در این بخش از جمله راه اندازی کتابخانه و کانون های فرهنگی و هنری شد.
وی از همکاری مدیران پردیس سینمایی ونوس شهر قم در اجرای نخستین طرح ملی سلام سینما در استان قم و شهر کهک تقدیر کرد و از آمادگی همکاری مسئولان این بخش با سرمایه گذاران بخش خصوصی در بخش کهک خبر داد.
در این مراسم با شرکت جمعی از اهالی بخش کهک یکی از فیلم های سینمایی روز کشور اکران شد و مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.


١٠:١١ - 1396/04/18    /    شماره : ١٤٢٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٥١خروج
بخشداري كهك
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد