گزارش تصويري


نواختن زنگ انقلاب در کهک بازدید از روستای سیرو غبار روبی گلزار شهدای فردو

ادارات و سازمان هاي استان
اوقات شرعي
اخبار > برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در شهر کهک


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در شهر کهک

همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت میلاد امام رضا(ع) در روستای سیرو از توابع بخش کهک برگزار شد.

مردم ورزش دوست سیرو در این همایش که روز جمعه 13مرداد برگزار گردید، فاصله 4 کیلومتری روستای سیرو به سمت امامزاده ابراهیم را طی نمودند.
این همایش که با همت هیئت ورزشهای همگانی بخش کهک،بخشداری ، ورزش و جوانان، ناحیه مقاومت امام حسن (ع)، سازمان تبلیغات بخش کهک شورا و دهیاری روستای سیرو ،  برنامه ریزی و اجرا شد که بیش از 400 نفر در این همایش شرکت داشتند شروع همایش با خواندن دعای ندبه در مسجد روستای سیرو آغاز و انتهای مراسم با خواندن مولودی توسط یکی از مداحان منطقه مراسم به پایان رسید.
 استقبال از این همایش بسیار خوب بود و عنوان شد  در بخش کهک برای هر روستا یک همایش خانوادگی برگزار شود و به مناسبت میلاد امام رضا (ع) اولین همایش بین مردم روستای سیرو و امامزاده ابراهیم برگزار شد. در انتهای مراسم پیاده روی که با حضور نماینده امام جمعه بخش ، نماینده بخشداری کهک ، فرمانده ناحیه مقاومت امام حسن (ع) ، مسئول سازمان تبلیغات بخش کهک ، فرمانده حوزه مقاومت کهک و جمعی از مسئولین بخش حضور داشتند جوایز متنوعی که از سوی هیئت ورزشهای همگانی استان قم ، اداره کل ورزش و جوانان و شورای و دهیاری روستای سیرو اهدا شده بود به قید قرعه به حاضرین تقدیم شد.


١٠:٥٨ - 1396/05/15    /    شماره : ١٤٣٦٨    /    تعداد نمایش : ١٩٠خروج
بخشداري كهك
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد