گزارش تصويري


نواختن زنگ انقلاب در کهک بازدید از روستای سیرو غبار روبی گلزار شهدای فردو

ادارات و سازمان هاي استان
اوقات شرعي
اخبار > افتتاح و كلنگ زني طرح هاي عمراني بخش كهك


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح و كلنگ زني طرح هاي عمراني بخش كهك

سيد مهدي صادقي استاندار قم بعد از ظهر امروز در سفر به بخش كهك، با حضور در گلزار شهداي روستاي خورآباد، با شهداي جنگ تحميلي تجديد ميثاق كرد.
استاندار قم سپس در بازديد از يكي از واحدهاي صنعتي توليد آبگرمكن، خواستار حمايت مسئولان براي افزايش ظرفيت اين واحد صنعتي شد.
صادقي در ادامه با حضور در منزل شهيد سيد حميد صادق الوعد، ضمن گراميداشت ياد شهداي انقلاب اسلامي اظهار داشت: مسئولين و مردم امنيت و آرامش حاكم بر كشور را مرهون خون شهدا و ايستادگي و پايمردي اين انساهاي بزرگ هستند.
استاندار قم همچنين ضمن اهداي لوح تقدير به مادر شهيد صادق الوعد، دعاي والدين شهدا را در خدمت مسئولين به مردم راهگشا دانست.
نماينده عالي دولت در استان در ادامه ي برنامه هاي سفر به بخش كهك در مراسم شوراي اداري بخش كهك حضور يافت.
صادقي در اين مراسم ضمن تبريك هفته دولت و گراميداشت ياد شهيدان رجايي و باهنر، از مشاركت مردم بخش كهك در اجراي برنامه هاي دولت در اين بخش قدرداني كرد.
استاندار قم با اشاره به خدمات دولت يازدهم در بخش هاي مختلف اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي افزود: اميدواريم اين خدمات در دولت دوازدهم با قوت بيشتري ادامه يابد.
وي در ادامه هماهنگي بين شوراها و دهياري ها در بخش ها در راستاي انجام برنامه ها را مورد تاكيد قرار داد و گفت: رعايت حقوق مردم و اجراي قانون بايستي در فعاليت ها با جديت مد نظر قرار بگيرد.
صادقي گفت: قانون بايد فصل الخطاب باشد و در مسائل مختلف با مراجعه به قانون نسبت به حل مشكلات اقدام شود.
نماينده عالي دولت در استان همچنين با اشاره به تصويب اعتبارات بخش كهك در سال 96 گفت: اميدواريم با بهره گيري صحيح از امكانات و منابع، مشكلات بخش مرتفع شود.
استاندار قم در بخش ديگري از سخنان خود به مسئله ي كمبود منابع آب اشاره كرد و با تاكيد بر پياده سازي سياست هاي اقتصاد مقاومتي در بهره وري منابع آب خاطرنشان كرد: در دو سال گذشته 180 ميليون متر مكعب صرفه جويي در منابع آب داشته ايم.
افتتاح فاز نخست شبكه آب روستاي كرمجگان، خوابگاه مدرسه شبانه روزي، خانه فرهنگ روستاي قبادبزن، زمين چمن روستاهاي خورآباد و نارچ، خانه ورزش روستاي قبادبزن، ساخت قبرستان روستاي دستگرد، آسفالت معابر خورآباد و نارچ، سنگ فرش روستاي دستگرد، اجراي طرح هادي روستاي خورآباد و كرمجگان و كلنگ زني مركز بهداشتي درماني فردو و خانه بهداشت روستاهاي خورآباد، صرم و نارچ مجموعا با اعتبار بيش از 40 ميليارد ريال از برنامه هاي سفر استاندار قم به بخش كهك بود.


٢٢:٢١ - 1396/06/07    /    شماره : ١٤٥٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٦خروج
بخشداري كهك
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد