گزارش تصويري


نواختن زنگ انقلاب در کهک بازدید از روستای سیرو غبار روبی گلزار شهدای فردو

ادارات و سازمان هاي استان
اوقات شرعي
اخبار > مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به دو روستای وشنوه و اوِل


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به دو روستای وشنوه و اوِل

علی لاریجانی عصر امروز در مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به دو روستای وشنوه و اوِل در بخش کهک با بیان اینکه گازرسانی و آبرسانی می‌تواند منجر به بهبود شرایط در روستاها شود اظهار کرد: با پروژه‌هایی که در حال اجرا است در آینده آب آشامیدنی از سرشاخه‌های دز به این مناطق می‌رسد که امیدواریم این اقدامات زمینه آبادانی و تولید را فراهم کند.

وی به شرایط کشور و توطئه‌های کشورهای قلدرمآب علیه ایران اشاره کرد و افزود: فشارهایی که طی سال‌های اخیر به ملت ایران وارد شده شرایط را سخت کرده ولی اگر تلاش و همت داشته باشیم، می‌توانیم شرایط خوبی را برای آینده رقم بزنیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: رهبری بارها تاکید داشته‌اند که کلید موفقیت کشور مردمی شدن اقتصاد است و این یعنی شرایط فراهم شود که مردم بتوانند کار تولیدی انجام دهند و جوانان فعالیت اقتصادی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه بنگاه‌های اقتصادی بزرگ دولتی دردی را دوا نمی‌کنند تصریح کرد: زمانی وضعیت اقتصادی بهبود می‌یابد که مردم در عرصه اقتصادی فعال باشند.

لاریجانی با اشاره به فشارهای آمریکا به ملت ایران اظهار کرد: آمریکایی‌ها برای اینکه مردم را تحت فشار قرار دهند، تحریم‌ها را برگرداندند در حالی که بسیاری از کشورها این اقدام آن‌ها را تقبیح کردند و حتی کشورهای اروپایی هم که معمولاً با آمریکا همراه بودند، به همراه چین و روسیه رفتار آنها را قبول ندارند.

وی با تاکید بر اینکه وقتی توافق بین المللی شکل می‌گیرد، رئیس جمهور یک کشور نمی‌تواند این توافق را برهم بزند خاطرنشان کرد: برخی کشورهای معاند با جمهوری اسلامی در منطقه با آمریکایی‌ها لابی کرده و پول داده‌اند تا رئیس جمهور تاجر مسلک آمریکا به این روز بیفتد و آبروی خود را ببرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی اتحاد را یکی از ضروریات شرایط حال حاضر کشور عنوان کرد و افزود: در این شرایط نباید در مورد هر مسئله ای اختلاف ایجاد کنیم، باید رفتار مردم، احزاب و گروه‌ها صمیمانه تر باشد تا به نتایج مطلوب دست یابیم.


٠٨:٥٤ - 1397/03/04    /    شماره : ١٧٠٥٠    /    تعداد نمایش : ١٩٦خروج
بخشداري كهك
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد