جمعه ١٧ آذر ١٤٠٢
خانه معرفی فرمانداری كهك ارتباط با ما درباره ما

صفحه اصلی > صفحه اخبار 

فرماندار کهک در مراسم عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای شهر کهک مطرح کرد؛:

زمان انتشار: 1402/6/2 - ساعت: 9:35

۴۶ پروژه عمرانی از سال گذشته با اعتباری بالغ بر ۸ هزار میلیارد ریال در شهرستان کهک آغاز، اجرایی و عملیاتی شده است.

در اولین روز از هفته دولت، مراسم عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای شهر کهک با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در محل گلزار شهدای شهر کهک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهک، علیرضا گلچین پور در ابتدای مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به تشریح اقدامات دولت در شهرستان کهک پرداخت.

فرماندار کهک در مراسم آغاز هفته دولت در گلزار شهدای شهر کهک با اشاره و تشریح برنامه های دولت جهت ایجاد زیرساخت های عمرانی در شهرستان کهک افزود از سال گذشته ۴۶ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۸ هزار میلیارد ریال در شهرستان کهک آغاز، اجرایی و عملیاتی شده است.

ایشان با اشاره به سفرهای استاندار سابق به شهرستان کهک اضافه کرد از مجموع پنج سفر رسمی استاندار سابق به شهرستان کهک، ۷۳ مصوبه در رابطه با مشکلات عمرانی-فرهنگی-اجتماعی شهرستان تصویب شده که ۶۰ درصد آن اجرایی و عملیاتی شده که پروژه های چهار خطه شدن مسیر پردیسان به ورجان، ۱۰۰ واحدی مسکن ملی، احداث تقاطع غیر هم سطح شهدای مقاومت روستای ورجان، ساخت پنج پروژه ذخیره آب در روستاهای خورآباد، ورجان، بیدهند، ابرجس و کرمجگان از جمله پروژه های مهم و در حال اجرا در شهرستان کهک می باشد.

همچنین پروژه احداث نیروگاه برق DG در زمینی به متراژ ۱ هکتار در هفته دولت کلنگ زنی خواهد شد که مشکل بسیار مهم نوسان برق در شهرستان را حل خواهد کرد.

شناسه خبر: 27836      تعداد بازدید: 111

جستجو

جستجوی پیشرفته   

جدیدترین ها
@ تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فرمانداری شهرستان كهك می باشد.