جمعه ١٧ آذر ١٤٠٢
خانه معرفی فرمانداری كهك ارتباط با ما درباره ما

صفحه اصلی > صفحه اخبار 

فرماندار کهک در نماز جمعه روستای فردو خبر داد؛:

زمان انتشار: 1402/6/3 - ساعت: 9:54

کلنگ زنی پست 63 کیلوولت و برق DG شهرستان کهک در هفته دولت

در دومین روز از هفته دولت، فرماندار کهک در نماز جمعه روستای فردو حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهک،فرماندار کهک در دومین روز از هفته دولت با حضور در جمع نمازگزاران جمعه سیاسی جمعه بخش فردو، به تشریح دستاوردهای دولت سیزدهم در شهرستان کهک پرداخت.

علیرضا گلچین پور با اشاره به سفرهای استاندار سابق به شهرستان و پیگیری جدی فرمانداری برای تحقق مصوبات، از نتیجه بخش بودن مصوبات سفر از جمله پروژه احداث پست ۶۳ کیلوولت و نیروگاه برق DG و کلنگ زنی پروژه در هفته دولت خبر داد که با احداث این پروژه، مشکل ناپایداری و افت شدید ولتاژ شبکه برق شهرستان مرتفع خواهد شد.
فرماندار کهک همچنین از دیگر اقدامات دولت به استقرار بخشداری در محل روستای فردو، حل مشکل حقوقی اراضی منطقه یخچال شهره بعد از گذشت ۲۰ سال بلاتکلیف بودن آن خبر داد.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود، به همکاری ارزشمند بسیج سازندگی سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) با فرمانداری در پیشبرد پروژه های عمرانی از جمله پروژه لایروبی سد امامزاده اسماعیل(ع) و احداث مخازن ذخیره آب روستاهای بالادست پرداخت و بر همکاری حداکثری مدیریت شهرستان برای حل مشکلات مردم تاکید کرد.

فرماندار کهک با اشاره به گردشگری بودن شهر کهک و نگاه ویژه استان به این شهرستان، خواستار افزایش امکانات و زیرساخت ها از جمله افزایش سهمیه آب ورودی از سرشاخه های دز به شهرستان کهک جهت حل مشکل کمبود آب در روستاهای بالا دست از جمله فردو شد و از همکاری فرمانداری و دادستانی جهت پیگیری موضوع افزایش سهمیه آب شرب خبر داد.

 

شناسه خبر: 27838      تعداد بازدید: 98

جستجو

جستجوی پیشرفته   

جدیدترین ها
@ تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فرمانداری شهرستان كهك می باشد.